O nas

 

Sklep internetowy megarolnik.pl jest jednym z kanałów sprzedażowych środków ochrony roślin oraz nawozów jaki firma udostępniła dla swoich klientów.
Nasza siedziba z obiektem biurowo-magazynowym mieści się na  obszarze strefy  przemysłowej w Wiechlicach k/ Szprotawy w województwie lubuskim.

Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji wysokiej jakości nawozów oraz środków ochrony roślin do produkcji rolniczej i ogrodniczej. Naszymi odbiorcami są gospodarstwa rolne jak i klienci detaliczni na  terenie całej Polski. Nieustannie poszerzająca się oferta asortymentowa zaopatruje działkowców i rolników.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów i zaoferować profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość świadczonych usług.
Wieloletnia współpraca z producentami krajowymi i zagranicznymi, pozwala na oferowanie przez Nas sprawdzonych produktów w konkurencyjnych cenach. Zamawiany towar dostarczamy własnym transportem oraz za pośrednictwem firm logistycznych.
Jesteśmy w gronie jednych z  najdynamiczniej rozwijających się firm naszego regionu. Nasza wiarygodność, reputacja, uczciwe traktowanie kontrahentów i pracowników a także jawność działania, pozwala na współpracę z największymi firmami z branży rolniczej a ich zaufanie przekłada się na Nasz sukces.

Co Nas wyróżnia?To świadczenie usług profesjonalnego czyszczenia i zaprawiania nasion zbóż wysokiej klasy sprzętem. Nasiona są zaprawiane i czyszczone przez mobilną stację nasienną. Wyczyszczony materiał spełnia  najbardziej wygórowane normy jakościowe przewidziane w rolnictwie.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez udziału i bardzo dobrej współpracy z klientami - za co pracownicy firmy składają serdeczne podziękowania.